İçeriğe geç

Vlog: Milano | Airbnb konaklaması, müzelere ücretsiz giriş ve pizza!

Vlog: Milano | Airbnb konaklaması, müzelere ücretsiz giriş ve pizza!

Vlog: Milano | Airbnb konaklaması, müzelere ücretsiz giriş ve pizza!İtalya favori 2 ülkemden birisi! İtalya’da yaşadığımız zamanların ilk haftalarında henüz İtalyan kültürüne dair çok bir şey bilmezken çıktığım Milano seyahatini vlog olarak çektim. Kısa bir hafta sonuna nasıl çıkıyoruz, Airbnb eve giriş nasıl oluyor, yemekler, fiyatlar, sohbetler ve İtalya’daki ücretsiz müze günlerine dair keyifli bir seyahat bu videoda.

Burada yer almayan detaylarla ulaşım-konaklama-telefon hattı-gezilecek yerlere dair geniş bir blog yazısı (Kaldığımız evin linki de yazının içinde) :

Airbnb hakkındaki blog yazım :

Cenova’daki Airbnb evi ve detayları anlattığım video :

Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın;
Instagram :
Pinterest :
Twitter :
BLOG :

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“Vlog: Milano | Airbnb konaklaması, müzelere ücretsiz giriş ve pizza!” hakkında 13 yorum

  1. 2:30 hazır evdeyken bir video gelir artık airbnbdir hosteldir falan bi seyahat esnasında nerde nasıl kalınır ne yapmalı videosu 🙂

  2. AF Travel Videos

    Nicely put together video. Milan is a beautiful place, looks like you enjoyed your trip, especially Sforzesco Castle is a very nice park.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Enter Captcha Here : *

Reload Image