Tarsus'tan İnsan Hikâyeleri…

Tarsus'tan İnsan Hikâyeleri...

Tarsus'tan İnsan Hikâyeleri…Abonelik için;👇

Instagram👇

Yenimahalle’de her zaman gittiğim ve konuşmaktan keyif aldığım ayakkabı tamircisi Hüseyin Usta’yı tanıtmaya çalıştım.
Hüseyin Usta, esnaflığıyla ve işçiliğiyle bütün mahallesinin sevdiği bir insan…
Yaptığı işin karşılığı olarak çok fazla maddi beklentisi olmayan ve müşteri memnuniyetini kendisine baz alan Hüseyin Usta kendi elleriyle yaptığı deri işleme ürünleriyle de bir mahalle esnafı olarak fark yaratıyor.
#tarsus
#esnaf
#elsanatları
#insanhikayeleri

I tried to introduce Hüseyin Usta, the cobbler I always go to and enjoy talking to in Yenimahalle. Hüseyin Usta is a person loved by the whole neighborhood with his craftsmanship and craftsmanship…

Hüseyin Usta, who does not expect much in return for his work and takes customer satisfaction as his base, makes a difference as a neighborhood tradesman with leather processing products he makes with his own hands.

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“Tarsus'tan İnsan Hikâyeleri…” hakkında 4 yorum

  1. Her şey kadrajımda

    Emeğine sağlık hocam.Hüseyin usta yılların ustası.İşini severek yapan ender ustalarımızdan.Sağlık sıhhat versin..

  2. Hocam sayenizde Tarsus ta ne değerler var tanımış oluyoruz.fakat benim gibi tarih meraklısı insanlar bu yerlere bizzat gidip o atmosferi solumak istediğinde adresi bulmak güç olabiliyor.sizden ricamız gittiğiniz yerlerin adresini verirken etrafında bilindik bir yer kodlayın ki bizler de kolayca bulabilelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image