Tarsus'ta Doğup Büyüyenler Derneği'nin Bina Açılış Töreni Muhteşem Oldu!..

Tarsus'ta Doğup Büyüyenler Derneği'nin  Bina Açılış Töreni Muhteşem Oldu!..

Tarsus'ta Doğup Büyüyenler Derneği'nin Bina Açılış Töreni Muhteşem Oldu!..Abonelik için;👇

Instagram👇

Dünya’nın 45 ülkesindeki Tarsusluları bir araya getiren TARDOBDER’in bina açılış töreni muhteşem oldu…

Toplamda beş sanatçının sahneye çıktığı dernek binası açılış töreni binanın tam önündeki trafiğe kapalı alanda yapıldı.

Açılışa Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ve şehrimizdeki siyasi partilerin ilçe başkanları da katılarak ve çiçek göndererek katkıda bulundular.

İki katlı dernek binasının önünde 100′ den fazla konuğun katıldığı törende konuşmalar yapıldıktan sonra tam bir müzik şöleni vardı.

Toplamda 5 sanatçının sahne aldığı törende 83 yaşındaki çınar Tarsuslu ünlü sanatçı Fahri Işık güne damgasını vurdu…
#tarsus
#dernek
#sanatmüziği
#açılış

The building opening ceremony of TARDOBDER, which brought together the people of Tarsus from 45 countries of the world, was magnificent…

The opening ceremony of the association building, where a total of five artists took the stage, was held in the pedestrian area right in front of the building.

Tarsus Mayor Haluk Bozdoğan and district heads of political parties in our city also contributed to the opening by attending and sending flowers. At the ceremony attended by more than 100 guests in front of the two-storey association building, there was a full musical feast after the speeches were made.

Fahri Işık, 83-year-old sycamore from Tarsus, left his mark on the day at the ceremony where 5 artists took the stage in total.

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“Tarsus'ta Doğup Büyüyenler Derneği'nin Bina Açılış Töreni Muhteşem Oldu!..” hakkında 4 yorum

  1. Derneğimizin kurulmasında Başta Tarsususumuzu Tüm dünyaya tanıtmak için çaba sarf edip bu kanalı kuran Veli beyefendi olmak üzere Tardobder yönetim kurulu başkanı Bayram yıldız ve yönetim kurulu üyeleri Tarsus büyükşehir belediye başkanımız Dr.haluk bozdogan ve tüm Tarsuslu hemşehrilerimize İzmir'den saygı ve selamlarimi iletiyorum. Hayırlı uğurlu olsun 🙏

  2. Facebook sayfasının kuruluşunda yer almış birisi olarak gurur duydum. Keşke Tarsus 'ta olup ben de katılabilseydim. Çok değerli Bayram Abim'e, yol arkadaşlarımdan değerli Murat Bey'e ve diğer yöneticilerimize sonsuz başarılar dilerim. Kalbim onlarla. Bu heyecanı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz çok kıymetli Nesip Hocam. 🙏💐💐💐

  3. Cemalettin ŞENER

    Tebrikler, dernek kurucu yönetim kuruluna başarılar dilerim Etkin ve yetkin olmanızı umuyor ve bekliyoruz. Tabela derneği olmaması dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image