Tarsusi Bir Lezzet!..Limon Dondurması

Tarsusi Bir Lezzet!..Limon Dondurması

Tarsusi Bir Lezzet!..Limon DondurmasıAbonelik için;👇

Instagram👇

LİMON DONDURMASI
Tarsus sıcaklarında diğer dondurmadan daha fazla tercih edilen ve doğal olmasıyla öne çıkan bir limon dondurması kültürümüz var.
Bu şehirde uzun yaz süresince sokaklarda her an karşınıza seyyar bir limon dondurmacısı çıkabiliyor.
Tarsusi lezzetlerimizden olan bu dondurmada naturel olmasıyla ön plana çıkıyor. Çünkü diğer dondurmalar gibi onlarca katkı maddesiyle değil sadece limon ve şeker kullanılarak hazırlanıyor.
Uzun lafın kısası uzun yaz dönemi yaşayan Tarsuslular için Tarsusi bir lezzet olan limon dondurması, serinlemek ve ferahlamak için en iyi yöntem!..

LEMON ICE CREAM
We have a lemon ice cream culture that is preferred more than other ice creams in Tarsus temperatures and stands out with its naturalness. During the long summer in this city, you can come across a mobile lemon ice cream shop on the streets at any time. This ice cream, which is one of our Tarsusi flavors, comes to the fore with its naturalness. Because it is not prepared with dozens of additives like other ice creams, but only using lemon and sugar. Long story short, lemon ice cream, a flavor from Tarsusi, is the best way to cool off and refresh for the people of Tarsus who live a long summer period!..

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“Tarsusi Bir Lezzet!..Limon Dondurması” hakkında 4 yorum

  1. İlk ben izledim hocam. Tesekkur ederiz. TARSUS İDMAN YURDU NDAN SEVGİLER SAYGILAR SUNAR BASARILAR DİLERİM GENÇ ler inşallah seneye biz de 1.ligde yiz 1923 ten beri yıkılmadık ayaktayız 100. YILIMIZ da süper liğ de olacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image