Marmaris Gezilecek Yerler – Ben Burada Yaşamak İstiyorum Dedirten Köy – Söğüt Gezi Rehberi

Marmaris Gezilecek Yerler - Ben Burada Yaşamak İstiyorum Dedirten Köy - Söğüt Gezi Rehberi

Marmaris Gezilecek Yerler – Ben Burada Yaşamak İstiyorum Dedirten Köy – Söğüt Gezi RehberiSöğüt’ten merhaba!

Bu hafta Marmaris Söğüt ile karşınızdayız. Söğüt henüz görece çok popüler olmasa da çok güzel bir tatil deneyimini sizlere yaşatacağından emin olabilirisiniz. Söğüt Köyü Marmaris’in en güzide tatil beldelerinden. Söğüt restoranları, Söğüt plajları, Söğüt koyları, Söğüt’te neler yapılır, Söğüt gezilecek yerler tüm bu merak ettiklerinizi bu videoda bulabilirsiniz. Söğüt plajları ve muhteşem tatları sizlere sunan Söğüt restoranları ile bizde hayranlık uyandırdı. Bizler de Söğüt tatili ile ilgili deneyimlerimizden oluşan bir Söğüt vlog hazırlayarak sizlere Söğüt gezi rehberi olmayı amaçladık. Söğüt tatilimize Söğüt Kızılyer mahallesinden başladık. Söğüt Kızılyer denize girmek için oldukça güzel bir nokta. Söğüt Taşlıca Köyü alternatif deneyimleri sizlere sunacaktır. Söğüt Taşlıca Köyünü mutlaka gezi planınızın içine dahil edin. Söğüt Taşlıca Köyü’nde eşek sütü üretip satan bir işletmeyi ziyaret ettik. Eşek sütü faydaları, eşek sütü fiyatları, eşek sütü nasıl satın alınır tüm bu bilgiler videomuzda. Daha sonra Söğüt Serçe Limanı’na gittik. Serçe Limanı daha sakin bir plaj ve deniz deneyimi isteyenler için mutlaka uğranması gereken bir Marmaris koyu. Marmaris Söğüt’ün en popüler mahallesi ise Saranda. Saranda’da ki hoş restoranlara mutlaka uğramalısınız. Söğüt Saranda ve Söğüt tamamında muhteşem bir deniz, gurme restoranlar ve harika bir gün batımı sizleri bekliyor olacaktır. Biz Söğüt tatilimizden çok keyif aldık. Umarım sizler de izlerken keyif alırsınız.

Videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. 🤓

0:00 Marmaris Söğüt’ten Merhaba
1:49 Söğüt Kızılyer
5:49 Söğüt Taşlıca Köyü
7:22 Taşlıca Köyü Kara Sığır Merası
10:34 Taşlıca Köyü Eşek Sütü
12:57 Söğüt Serçe Limanı
15:23 Söğüt Saranda
18:47 Marmaris Söğüt’e Veda

Abone olmak için ►
Altyazı ve çeviri ile destek olmak için ►
İnstagram ►

Sevgiler.

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“Marmaris Gezilecek Yerler – Ben Burada Yaşamak İstiyorum Dedirten Köy – Söğüt Gezi Rehberi” hakkında 5 yorum

  1. Samimi sunum müthii görsel ilk zamanlar yorum yapmıştım çok süper anlatım ve çekim sadece sabır lazım diye çok yol katettiniz dahada iyi olacak severek izliyoruz yolunuz bahtınız açık olsun.

  2. Semih Eryılmaz

    Ntv belgesel kuşağı ayarında çekimler on numara,Gereken tüm bilgileri vermenizde ayrı bir güzelllik,Çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image