İçeriğe geç

İtalya Vlog- Beyaz Şehir Ostuni- İtalyanlar Yaşamayı Seviyor

İtalya Vlog- Beyaz Şehir Ostuni- İtalyanlar Yaşamayı Seviyor

İtalya Vlog- Beyaz Şehir Ostuni- İtalyanlar Yaşamayı SeviyorBeyaz şehir Ostuni’den herkese merhabalar. Bu şehir veba gibi salgın hastalıklardan korunmak için kireçle evlerin boyanması ile oluşmuş. Daha önceki vloglarda da söylediğim gibi bu İtalyanlar her felaketten kendilerine kar elde edecek bir yol bulmuşlar. Her şehirde bir özellik, bir çıkış noktası mutlaka bulunuyor. Çok da güzel yapıyorlar vallahi. Biz Ostuni’ye kelimenin tam anlamıyla BA YIL DIK.
Ufacık bir şehir olmasına rağmen enerjisi o kadar güzeldi ki, belki bi düğüne denk geldiğimiz için bize sıcacık geldi bu şehir bilmiyorum tam olarak ama akşam üzeri oturduğumuz bistro kesinlikle defalarca gideceğim bir yer olarak aklıma kazındı. Son derece cozy bir mekandı ve peynir tabakları muhteşemdi, dolu dolu 🙂

Borgo Antico Bistrot:

Merhaba ben Fatıma Sevde ERTAUL,
Merak et, araştır, hayal et, planla ve yaşa..
Hayatımı tanımlayan anahtar kelimeler. Ve hepsinin nihayetinde hedefim mutlu anılar biriktirmek, her an hayatta eğlenceyi yakalamak, baştan aşağıya pozitif enerjiye bulanmak ve onu sevdiklerime bulaştırmak.
Bol bol seyahatlerle, kendimle gireceğim challenge’larla yaşama dair anılarımı paylaşacağım vlog’larla umarım bu enerjiyi paylaşabileceğiniz favori Türk Youtuber’ınız olmayı başarabilirim.

Son İtalya İzlemek İsterseniz►

Seyahat Vloglarımı İzlemek İsterseniz►

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ►

BENİ INSTAGRAM’DAN TAKİP EDİN ►

Videolarınız İçin Sayısız Müzik ►

tags: #italyavlog2022 #ostuni #italyvlog #puglia

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“İtalya Vlog- Beyaz Şehir Ostuni- İtalyanlar Yaşamayı Seviyor” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image