İçeriğe geç

İTALYA TOSKANA TATİLİ (Seyahat Etmeyi Seven Herkesin Mutlaka Görmesi Gereken Lokasyon) | AmcaOğlu

İTALYA TOSKANA TATİLİ (Seyahat Etmeyi Seven Herkesin Mutlaka Görmesi Gereken Lokasyon) | AmcaOğlu

İTALYA TOSKANA TATİLİ (Seyahat Etmeyi Seven Herkesin Mutlaka Görmesi Gereken Lokasyon) | AmcaOğluİtalya’nın en güzel bölgesi Toskana, herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer. Floransa Pisa ve Siena şehirlerinin yanında gezilecek yerleri bu videoda anlatmaya çalıştım. İyi seyirler.
Selamlar
AmcaOğlu

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN TAKİP ETMEK İÇİN;

FACEBOOK:
INSTAGRAM:
TWITTER:

Music:

kaynak

Bu video orijinal YoutTube API’si ile, video ayarlarından paylaşım izni verildiği için çekilmiştir. Ayalardan izni iptal ederseniz video bu sayfadan da kalkacaktır. gezimon

“İTALYA TOSKANA TATİLİ (Seyahat Etmeyi Seven Herkesin Mutlaka Görmesi Gereken Lokasyon) | AmcaOğlu” hakkında 5 yorum

  1. amcaoğlu bir italya turu istiyoruz. artık hangi vasıta uyguna gelirse. konaklama mümkünse çadır olsun herkes çadırla gelsin ki maliyet ucuz olsun 😀 şarap alıp geldin değil mi? yoksa kovaşlayacağım seni biliyorsun. siena'daki o çan kulesinin solunda bier markete girmiş ve baterrino almıştım. tabi o zaman lar fuji pilli makina vardı sene 2014 nisan 😀 eyy gidi günler bea. zalım günler 🙂 eğik kuleyi düzeltmeyen bizden değildir 😀 floransa'da uffizi sarayının avlusundan duamo'ya geçmek paha biçilemez. vecchio köprüsü mediciler zamanında kasap dükkanlarının olduğu bir yermiş ek bilgi. san gimignano'da kapıdan giriş de soldaki dükkanlarda bir ayakkabıcı var. müthiş bir sanat eseri ayakkabıları kunduracı ustanın. eee haliyle dünya dondurma şampiyonun dondurmacıdan da dondurma yediniz. amcaoğlu volterra'ya sercan ile ben gitsek enerji yükselir mi? genelde gökyüzü bulutlu tam timelapse'lik 😀 bayramdan sonra hem bir buluşma yapıp o anları yad edelim.

  2. Ümit, senin dedigin gibi diyorum simdi: "oglum, yuh yaa" :)) sahane video olmus, ortam da mis, tam uzun pozlamalik

  3. Mustafa Özdemir

    merhaba. video icin çok tesekkurler. biz de haziran ortasinda toskana ve floransa gezisi yapacağız. italyaya girişte aşı sertifikası soruyorlar mı? e nabizdan aldigimiz sertifikalar var onlar yeterli oluyor mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Enter Captcha Here : *

Reload Image