İçeriğe geç

Türkiye39nin

Türkiye'nin En İlginç Mahalle Muhtarlığı!..Müze Gibi⛩

Türkiye'nin En İlginç Mahalle Muhtarlığı!..Müze Gibi⛩

Türkiye'nin En İlginç Mahalle Muhtarlığı!..Müze Gibi⛩ Abonelik için;👇 Instagram👇 Tarsus’ta Şehitler Tepesi Mahallesi muhtarlık binasıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarını gördüğümde çok şaşırmıştım. Çünkü muhtarlık binasının bahçesinden başlayarak iki odasının etnografik eserlerle süslenmiş olması çok ilgi… Daha fazlasını oku »Türkiye'nin En İlginç Mahalle Muhtarlığı!..Müze Gibi⛩

Okaliptüs Müzesi ve Türkiye'nin İlk Planlı Ağaçlandırma Sahası...

Okaliptüs Müzesi ve Türkiye'nin İlk Planlı Ağaçlandırma Sahası…

Okaliptüs Müzesi ve Türkiye'nin İlk Planlı Ağaçlandırma Sahası… Abonelik için;👇 Instagram👇 1939 yılında ülkemizin ilk planlı programlı ormanlaştırma çalışmasının yapıldığı Karabucak ormanındaydım. Bu bölge yüzyıllar öncesinden bir iç göl yani Regma lagünü iken Toroslardan gelen… Daha fazlasını oku »Okaliptüs Müzesi ve Türkiye'nin İlk Planlı Ağaçlandırma Sahası…

⁴ᴷ  BİNTEPELER & Türkiye'nin Piramitleri - MANİSA - Travel guide of Turkey (2021)

⁴ᴷ BİNTEPELER & Türkiye'nin Piramitleri – MANİSA – Travel guide of Turkey (2021)

⁴ᴷ BİNTEPELER & Türkiye'nin Piramitleri – MANİSA – Travel guide of Turkey (2021) Bintepeler, Bin Tepeler veya Bintepe tümülüs mezarları, Sardes antik kenti yakınlarında yer alan tümülüs mezar nekropolü. Lidyalılar tarafından; İlk Çağ döneminde, yaklaşık… Daha fazlasını oku »⁴ᴷ BİNTEPELER & Türkiye'nin Piramitleri – MANİSA – Travel guide of Turkey (2021)

Türkiye'nin Gizlice İşlediği Yunan Adaları Planı! SONUÇ ÇOK YAKIN!

Türkiye'nin Gizlice İşlediği Yunan Adaları Planı! SONUÇ ÇOK YAKIN!

Türkiye'nin Gizlice İşlediği Yunan Adaları Planı! SONUÇ ÇOK YAKIN! YENİ DÜNYAYA GEÇERKEN EKONOMİK DÜZEN DEĞİŞİYOR. TÜRKİYE BU DEĞİŞİMİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI. SANIRSAM ERDOĞAN DENKLEMİ ÇOK İYİ OKUDU VE GARDINI ALDI! GELİN BİR SEYAHAT GERÇEKLEŞTİRELİM! Kardeşlerim,… Daha fazlasını oku »Türkiye'nin Gizlice İşlediği Yunan Adaları Planı! SONUÇ ÇOK YAKIN!

Düden Şelalesi Antalya (Türkiye'nin gezi rehberi turluyorum.net gözüyle)

Düden Şelalesi Antalya (Türkiye'nin gezi rehberi turluyorum.net gözüyle)

Düden Şelalesi Antalya (Türkiye'nin gezi rehberi turluyorum.net gözüyle) Düden Şelalesi Antalya (Türkiye’nin gezi rehberi turluyorum.net gözüyle) Düden Şelalesi Nerededir, Nasıl gidilir ve 2020 yılı giriş ücretleri. Benim gözümden Düden Şelalesi; Düden Şelalesi Antalya sıcağından kaçmak… Daha fazlasını oku »Düden Şelalesi Antalya (Türkiye'nin gezi rehberi turluyorum.net gözüyle)